Pilates

Studio

Reformer Pilates: Warszawa-Mokotów

 

Pilates to jedna z najpopularniejszych form aktywności. Ujędrnia ramiona, brzuch i pośladki, dzięki czemu sylwetka nie tylko nabiera pięknych kształtów, ale przede wszystkim czujemy się zdrowo i lekko. Na taką formę ćwiczeń decyduje się coraz więcej osób bez względu na wiek.

Na spersonalizowany trening inspirowany metodą Pilates zapraszamy do Studia Pilates działającego w lokalizacji Warszawa-Mokotów. Z dumą możemy powiedzieć, że mamy jedno z najlepiej wyposażonych studiów pilates w Polsce. Razem z zespołem trenerów wyszkolonych przez mistrzynię w dziedzinie pilatesu klasycznego, Jacqueline Martin, stworzyliśmy przestrzeń, w której zadbasz o swoje ciało z pomocą profesjonalnych sprzętów. Sense Studio to profesjonalnie wyposażona przestrzeń, w ramach której realizujemy treningi pilates. Pracujemy z zastosowaniem sprzętu firmy Gratz – urządzeń, takich jak Reformer, Cadillac, Wunda Chair i wielu innych. 

 

Pilates na maszynach – Warszawa


Nowoczesną formą pilatesu, jest pilates na maszynach, zwany również popularnie reformer pilates. To nic innego, jak wykonanie ćwiczeń na specjalnych maszynach, dzięki którym doskonale rozciągniemy wszystkie mięśnie i partie ciała. Pilates na maszynach jest bardzo efektywny, a co najważniejsze po kilku treningach czujemy się lekko i mamy więcej energii na codzienne zadania.

 

Trening pilates – solo i w duecie


Zapraszamy do siłowni na warszawskim Mokotowie, gdzie mają możliwość skorzystać państwo z pilatesu na maszynach także pod okiem profesjonalnych trenerów. Oferujemy również trening personalny, dzięki któremu powrót do formy dopasowany będzie nie tylko do oczekiwanych efektów, ale przede wszystkim do kondycji i możliwości.

 

Nasi specjaliści podczas sesji indywidualnych pomogą dobrać odpowiednie ćwiczenia, aby pomóc państwu w realizacji założonych zadań i efektów. Widoczne efekty podczas reformer pilates pojawią się już po kilku tygodniach, ale doskonałe samopoczucie i wzrost energii poczujecie państwo od razu! Zapraszamy do Sense Studio.

 

Osoby zainteresowane rozpoczęciem przygody z pilatesem lub inną aktywnością fizyczną oferowaną w Sense Studio zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą treningową, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi pracownicy od początku będą dla państwa wsparciem w doborze właściwych zajęć, jak i trenera personalnego, który pomoże wdrożyć się w tajniki pilatesu na maszynach.

Dołącz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności