Oferta

Członkostwo

Członkostwo Klubowe w Sense Studio  

to społeczność podobnie myślących ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie tak samo jak Ty. Miejsce spokoju i efektywności na warszawskim Mokotowie, stworzone specjalnie po to, abyś mógł skupić się na tym, co najcenniejsze: zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

   

Jakie korzyści płyną z Members Club ?

Członkostwo to przede wszystkim dostęp do ofert specjalnych kierowanych wyłącznie do naszych klubowiczów za pośrednictwem newslettera. To także pierwszeństwo udziału w eventach i akcjach rabatowych, zanim jeszcze trafią one do szerokiego odbiorcy. Korzystasz z klubu kiedy chcesz i ile chcesz. Parking dla Członków jest podziemny. Otrzymujesz nieograniczony dostęp do zajęć grupowych fitness oraz siłowni premium. Po treningu możesz odpocząć w saunie i Relax Roomie. 

 

Jak zostać Członkiem ?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najszybszym czasie. Zapraszamy również na spotkanie u nas na miejscu. Umów sie na konkretny termin, a z przyjemnością pokażemy nasz koncept. Podejmij zobowiązanie, aby cieszyć się lepszą jakością życia w zdrowiu – czy jesteś gotowa/y?

 

logo

Dołącz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności