Trening personalny

Trening Medyczny

 

trening medyczny z trenerem personalnym

Autorski program składający się z elementów treningowych, które dobierane są przez trenera na podstawie indywidualnych celów i potrzeb klienta

 

55 minut.

 

Funkcjonalny trening medyczny 

 

Funkcjonalny trening medyczny zyskuje na znaczeniu jako innowacyjne podejście do rehabilitacji i poprawy zdolności fizycznych pacjentów. To nie tylko metoda leczenia, ale również efektywna strategia profilaktyczna, po którą coraz chętniej sięgają osoby, którym zależy na poprawie ogólnej sprawności fizycznej, zdrowia i samopoczucia. 

 

Na czym polega funkcjonalny trening medyczny?

 

Funkcjonalny trening medyczny to holistyczne podejście do rehabilitacji i poprawy zdolności fizycznych, które koncentruje się na przywracaniu pełnej funkcjonalności ciała pacjenta. W odróżnieniu od tradycyjnych metod rehabilitacji, które często koncentrują się wyłącznie na eliminowaniu objawów schorzenia, funkcjonalny trening medyczny koncentruje się na zrozumieniu przyczyn problemu i pracy nad nimi. Podstawą tego podejścia jest przekonanie, że ciało funkcjonuje jako całość, a wszelkie dysfunkcje lub bóle wynikają z zaburzeń równowagi, nieprawidłowej postawy lub niewłaściwego wzorca ruchu. Dlatego też medyczny trening terapeutyczny skupia się na pracy z tymi zaburzeniami poprzez dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Medyczny trening terapeutyczny w Sense Studio 

 

W naszym Studio realizujemy autorskie programy treningowe dobierane przez trenera medycznego na podstawie indywidualnych celów i potrzeb klienta. Nasze programy treningowe są starannie dostosowywane do aktualnych możliwości i ograniczeń fizycznych klientów i nastawione na to, żeby sukcesywnie podnosić ich sprawność fizyczną – zakresy ruchu, kondycję, siłę. Skupiamy się również na edukacji klientów, dzięki której są oni świadomi swojego ciała i potrafią pracować nad poprawą jego ogólnego dobrostanu, zarówno podczas treningów medycznych, jak i w życiu codziennym.

 

To przekłada się m.in. na:

  • możliwość odzyskania sprawności narządu ruchu,
  • redukcję dolegliwości bólowych,
  • obniżenie prawdopodobieństwa wystąpienia nawrotów schorzenia,
  • ogólną poprawę dobrostanu.

 
Dla kogo trening medyczny?

 

Trening medyczny jest podejściem, które może przynieść korzyści szerokiemu spektrum osób, niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej czy stanu zdrowia. Przede wszystkim jest to doskonała opcja dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, takie jak bóle pleców, problemy z kręgosłupem, kontuzje sportowe czy choroby zwyrodnieniowe stawów.  Medyczny trener personalny może również pomóc osobom starszym, którym zależy na utrzymaniu sprawności fizycznej, poprawie równowagi i zachowaniu niezależności przez długi czas. 

 

Ofertę treningu medycznego w Sense Studio kierujemy również do osób zdrowych, które chcą:

  • poprawić ogólną sprawność fizyczną,
  • zwiększyć siłę i wytrzymałość,
  • obniżyć ryzyko wystąpienia dolegliwości przewlekłych poprzez profilaktykę.

 
Na co dzień współpracujemy z osobami w różnym wieku, w tym z osobami bardzo aktywnymi i klientami zainteresowanymi koncepcją Body and Mind Trening. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasz medyczny  trener personalny odpowie na wszystkie pytania i pomoże w opracowaniu spersonalizowanego planu treningowego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siłowni na warszawskim Mokotowie, gdzie realizujemy również treningi reformer pilates.

 

Dołącz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności