Well-coach

Wyobraź sobie - gdybyś zaczął rok temu, gdzie byłbyś dzisiaj?

 

Wyobraź sobie, że rok temu zaczęłaś/zacząłeś pracować nad swoim dobrostanem, gdzie byłabyś/byłbyś dzisiaj? To pytanie, które warto sobie zadać szukając odpowiedzi na to co jest ważne w życiu. Czy zaniedbujesz swoje ciało, ponieważ zawsze znajdzie się coś bardziej pilnego ? Przecież to jak czujesz się we własnym ciele ma bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie.

 

 

Kim jest Well-Coach ?


Well-Coach jest Fizjoterapeutą i Trenerem Personalnym, który specjalizuje się w identyfikowaniu składowych stylu życia, które można zoptymalizować i przedstawia praktyczne kroki w celu ich poprawy. Przedstawi praktyczny plan, jak to zrobić i wesprze Cię tak bardzo, jak będziesz tego potrzebować. Well-Coach ściśle współpracuje z lekarzami, dzięki temu w razie potrzeby może skutecznie pokierować Ciebie do odpowiedniego specjalisty.

 

 

wellcoach
Kompleksowa opieka to podstawa sukcesu 

 

 

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

 

Pierwsze spotkanie to przede wszystkim poznanie się. Rozmowa i budowanie zaufania. Podczas pierwszej sesji omawiamy Twoje cele, historię medyczną i treningową, odżywianie, jakość snu, stres a także wiele innych. Decydując się na spotkanie, przeprowadzamy analizę składu ciała. Na zakończenie sesji Well-coachingu możesz spodziewać się listy rekomendacji i wskazówek.

 

 

Rozpocznij swoją przygodę z profesjonalnym Well-Coachem. Poznajmy się na konsultacji !

Dołącz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności